Načítavam...
Preskočit obsah

ITCA Hosting

Ponúkame hostingové riešenia na mieru.
ITCA / Hosting / Informácie

Prečo si vybrať nás?

Výhoda hostingu na mieru Vám nie len ušetrí peniaze ale aj čas. Ponúkame profesionálne riešenie hostingu s jednoduchou správou a intuitívnym webovým rozhraním určeným pre profesionálov. Ak ste programátor alebo spoločnosť , ktorá vyvíja webové aplikácie, jednoznačne oceníte možnosti individuálneho nastavenia pre Váš web. Jednoducho, neobmedzene konfigurovateľný NGINX s možnosťou použitia všetkých dostupných PHP verzií , individuálne pre každý web a to jednoducho cez webové rozhranie vrátane nastavenia proxy. Neobmedzené vytváranie mailových schránok na výkonnom mailovom servery a možnosť konfigurácie každej mailovej schránky. Neobmedzený DNS Server s možnosťou pokročilej konfigurácie.

Hosting taktiež ponúkame pre bežných zákazníkov, ktorí potrebujú najmä podporu pri nastavení webu. Hosting je tiež vhodný pre náročnejšie firmy, ktoré potrebujú individuálne nastavenia a najmä bezpečnosť.

Od profesionálov pre profesionálov
S nami môžete vybaviť Vaše požiadavky na úrovni a bez únavného vysvetľovania. Pri housingu na mieru dostávate kontakt priamo na IT pracovníka pre efektívnu podporu a vybavovanie požiadaviek čo najrýchlejšie. Uvedomujeme si, že zdĺhavé čakanie na odpoveď Vás stojí nielen peniaze ale aj Vašu energiu, preto u nás nebudete čakať dni, kým Vám odpíše technik.
Produktivita a OpenSource
Používame množstvo prvkov , najmä opensource, ktoré Vám ušetria čas pri riešení problémov s konfiguráciou a kompatibilitou. Celý náš systém beží na Linuxe , softvér je opensource. Samozrejmosťou je aj maximálne zabezpečenie , nakoľko opensource projekty sú zvyčajne zraniteľné.
Koniec zdĺhavými inštaláciami SSL certifikátov.
Správa housingu umožňuje automatické vygenerovanie SSL certifikátov a ich automatickú obnovu cez vstavaný certbot jedným klikom na každú stránku. Tým nemusíte zbytočne chodiť na stránky tretích strán a generovať SSL certifikát a následne kontaktovať technické oddelenie pre inštaláciu SSL certifikátu.
Cena
Cenu housingu vypočítame na základe Vašich požiadaviek. Pri nacenovaní housingu berieme do úvahy hlavne dva faktory ako napr. mesačná kapacita toku dát GB a úložisko, ostatné možnosti sú neobmedzené.
Ceny sú od 9,5€ bez DPH mesačne za 500GB toku dát a 10GB úložiskom.
Pre vyšší tok dát a väčšie úložisko prosím požiadajte o cenovú ponuku.