Načítavam...
Preskočit obsah

ITCA IT Riešenia

Moderné IT riešenia od spoločnosti ITCA zvýšia nie len Vašu produktivitu, ale posunú Vás do ďalšej fázy informačného veku.
ITCA / IT Riešenia / Informácie

Spoločnosť ITCA poskytuje moderné riešenia pre Vašu firmu s použitím najvyspelejšej technológie s ohľadom na cenu a efektivitu. Sme schopní zabezpečiť kvalitné IT vybavenie a kompletnú správu Vašich zariadení tak, aby ste sa mohli naplno venovať vlastnému podnikaniu.

Komplexné zabezpečenie, IT na mieru aj pre vás.

Začali ste podnikať? Či už podnikáte? Je zrejmé, že v dnešnej dobe bez počítača sa neobídete. V počítači potrebujete mať fakturačný systém , emailového klienta pre komunikáciu so zákaznikmi a mnoho ďalších služieb a softvérov, ktoré vyžadujú aktualizácie a údržbu. Pri nekontrolovateľnom raste a modernizácii IT vybavenia si nemôžete dovoliť zaostávať. Ak ste menšia, stredná alebo veľká firma ponúkame Vám nasledujúce IT riešenia:

Firemný server

Serverové riešenia pre malé ale aj veľké firmy. Spravujeme a navrhujeme servery s Microsoft Windows aj Linux, sieťové disky (NAS). Ponúkame tiež možnosť hybridného prepojenia serverov medzi našim cloudom a vašimi fyzickými serverami.

IT Vybavenie

Dodáme výpočtovú techniku od osobných počítačov a príslušenstva až po dátové centrá a sieťové prvky. Poskytujeme produkty iba od renomovaných značiek s vysokým dôrazom na kvalitu, stabilitu a dlhú životnosť.

Softvér

Zabezpečíme vhodný a kvalitný softvér pre každý segment Vašej práce. Ponúkame aj náš vlastný, profesionálny softvér, mailové riešenia vrátane zdieľaného kalendára a firemný cloud pre maximálnu produktivitu a organizáciu.

Dochádzka a prístup

Ponúkame profesionálne, dochádzkové systémy, ktoré Vám ušetria nielen čas ale aj peniaze. Naše dochádzkové systémy ponúkajú viacero možností autentifikácie ako napr. biometrické, detekcia tváre, otlačok prsta a štandardne prístupové heslo alebo RFID kartu.Systém umožňuje aj prístupy otvárania dverí a mnoho ďalších funkcií.

Telefonovanie VoIP

Profesionálne VoIP riešenia (Internetová telefónna ústredňa). VoIP server nainštalujeme a nakonfigurujeme fyzicky na Vašom serveri alebo na našom cloude. Dodáme aj vhodné zariadenia pre maximálnu efektivitu vlastného podnikania.

Zabezpečenie

Ponúkame špičkové zabezpečovacie riešenia vrátane nášho systému nahrávania VNVR ( Virtual Network Video Recorder) ktorý nepoužíva zraniteľné, cloudové služby. Taktiež ponúkame možnosti redundancie nahrávok na našom NVR Cloude v prípade odcudzenia nahrávacieho zariadenia.
Dodávka a predaj zariadení:

Na základe posúdenia a Vašich požiadaviek dodáme IT vybavenie ako počítače, notebooky, tlačiarne, sieťové prvky za bezkonkurenčné ceny s ohľadom na Váš rozpočet. Pracujeme s renovovanými značkami, pri ktorých vyberáme tie najkvalitnejšie otestované zariadenia s veľkým dôrazom na kvalitu a dlhú trvácnosť. Zaoberáme sa aj repasovanými komponentami najmä pre Enterprise segment. Dodáme komplexné, serverové riešenia vrátane príslušenstva a Enterprise sieťových prvkov za ceny , ktoré len tak niekde nezískate. Nechajte si od nás vystaviť cenovú ponuku na vyžiadanie.