Načítavam...
Preskočit obsah

ITCA IT Servis

Profesionálny servis notebookov, počítačov a ostatnej výpočtovej techniky.
ITCA / IT Servis / Informácie

Prečo servis v spoločnosťi ITCA?

IT servis patrí k naším najdlhšie poskytovaným službám. Pokorne môžeme tvrdiť, že máme bohaté a dlhoročné skúsenosti so servisom počítačov pre domácnosti, malé a stredné firmy. Tu všade Vám vieme zabezpečiť rýchly a profesionálny servis počítačov, notebookov a ďalšieho počítačového príslušenstva. Stačí nám len zavolať. Opravujeme, čistíme, dodávame a spravujeme počítače a notebooky všetkých značiek vrátane APPLE, ďalej spravujeme monitory, tlačiarne a ďalšiu výpočtovú techniku. Navrhujeme a skladáme špičkové PC za výhodné ceny, prípadne vieme realizovať aj PC-TUNING. Riešime pripojenie na internet, konfigurujeme všetky dostupné sieťové prvky. Zbavíme Váš počítač vírusov, obnovíme, zachránime alebo zálohujeme Vaše dáta, atď...

Pri našich riešeniach vychádzame z požiadaviek zákazníkov, so snahou navrhnúť a dodať iba efektívne a moderné riešenia, ktoré sú pre zákazníka prínosom a ktoré v konečnom dôsledku naplno využije. Servis realizujeme dvomi spôsobmi v podobe priameho servisu na našej prevádzke na adrese Trenčianska 1879/18 Nové Mesto nad Váhom 915 01, alebo nám môžete zariadenie odoslať poštou alebo kuriérom po vyplnení dotazníku a servisného protokolu.

Navštívte našu predajňu

V našej predajni ITCA na adrese Trenčianska 1879/18 v Novom Meste nad Váhom nájdete nie len servisné služby ale aj množstvo produktov ako napríklad počítače, notebooky, príslušenstvo, komponenty a mnoho ďalšieho.